BMW X3 leasing - oferta z myślą o firmach 

BMW X3 leasing – oferta z myślą o firmach 

BMW X3 czeka w salonach na każdego, kto chciałby stać się jego właścicielem, bądź chociaż użytkownikiem. Coraz więcej przedsiębiorców nabywa to auto w ramach leasingu. Czy jednak faktycznie to się opłaca? Zacznijmy jednak o wyjaśnienia, czym dokładniej wyróżnia się to auto. 

BMW X3 – jak wygląda to auto, czym się wyróżnia?

Dużym plusem dla wielu kierowców jest samo to, że BMW X3 to SUV. Auto z silnikiem 2.0 190 KM i automatyczną skrzynią biegów zapewnia komfortową jazdę. To Diesel z napędem 4×4 i bogatym wyposażeniem podstawowym. Wyposażenie dodatkowe jeszcze bardziej przekonuje do wyboru właśnie tego modelu. Auto świetnie prezentuje się wizualnie. Jeśli zaś chodzi o funkcjonalność i komfort, też robi pozytywne wrażenie. Samochód sprawdzi się w każdym terenie, na mieście i w trasie. Sama marka budzi zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób, w tym przedsiębiorców, rozgląda się za różnymi sposobami finansowania zakupu tego samochodu. Jeśli nie gotówka i nie pożyczka, to warto zastanowić się nad leasingiem. Oczywiście to rada dla firm. 

Czy BMW X3 leasing to dobry wybór?

Nie wszyscy są przekonani do leasingu, ale należy podkreślić, że BMW X3 kosztuje blisko 199 377 zł netto. Miesięcznie, przy wkładzie własnym 19 937 zł netto, wystarczy płacić 3 167 zł netto. Taka jest rata leasingu przy okresie leasingowym równym 60 miesięcy. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę to, że oferta należy do jednego z banków. Być może w innych bankach oferty będą korzystniejsze, może gorsze. Ważne jest więc, aby wcześniej zapoznać się z propozycjami, porównać je i wybrać dla siebie najlepszą. Pewne jednak jest to, że leasing w tym przypadku jest naprawdę rozsądnym rozwiązaniem. Dziś finansowanie samochodów firmowych tą metodą to standard i same korzyści dla firmy. Teraz wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa związane z szukaną ofertą, np. BMW X3 leasing, aby dotrzeć do szczegółów. Jeśli ktoś ma problem z podjęciem decyzji, znalezieniem dla siebie najlepszej oferty, wystarczy skorzystać z pomocy doradcy finansowego. 

Related Posts